03.03.2019

Архієпископ Климент: «Мене звинуватили у нецензурній лайці на ринку Сімферополя»

Автор: Бизнес-новости

Архієпископа Кримської єпархії Православної церкви України (ПЦУ) Климента російські силовики звинуватили в тому, що він, перебуваючи на сімферопольському ринку, «лаявся нецензурною лайкою».

Про це архієпископ Климент повідомив Крим.Реаліі.

«Випустили мене з Центрального райвідділу. Тепер везуть до Київського райвідділу міста Сімферополя. Звинувачують мене в тому, що я перебував на ринку біля автовокзалу і лаявся нецензурною лайкою», — розповів архієпископ Климент.

На запитання про самопочуття, архієпископ Климент відповів: «Нормально».

Раніше повідомлялося, що, за словами російських силовиків, архієпископа Климента затримали на автовокзалі Сімферополя нібито за підозрою в наявності в його сумках речей, «вкрадених з церкви». Архієпископ Кримської єпархії Православної церкви України (ПЦУ) Климент повідомив, що справу проти нього сфабриковано.

У Міністерстві закордонних справ України стурбовані повідомленнями про затримання російськими силовиками в анексованому Росією Криму архієпископа ПЦУ Климента. Українське зовнішньополітичне відомство має намір привернути увагу цим фактом на міжнародних майданчиках, в тому числі в ООН, ОБСЄ та Раді Європи.

Російські силовики затримали архієпископа Кримської єпархії ПЦУ Климента 3 березня на Центральному автовокзалі в Сімферополі.

За даними прес-служби ПЦУ, архієпископ Климент, який є головою Православної місії допомоги жертвам порушення прав людини і особам, позбавленим волі, планував відвідати судовий розгляд справи заарештованого в Росії громадянина України Павла Гриба в Ростові-на-Дону.

Крим.Реаліі з’ясовують деталі події. Російські силовики не коментують інформацію про затримання архієпископа Климента.

Раніше стало відомо, що російська влада в Криму направили припис про «звільнення приміщень» Кафедрального собору святих рівноапостольних Володимира і Ольги в Сімферополі, в якому проходили богослужіння УПЦ Київського патріархату.

«Аргумент»