17.07.2019

Барі Алібасов зізнався, навіщо випив засіб для чищення труб

Автор: Бизнес-новости

Російський музикант Барі Алібасов розповів, з якої причини випив засіб для прочищення труб.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Перший канал.

На початку червня в мережі розлетілася новина про те, що відомий російський продюсер Барі Алібасов отруївся засобом для прочищення труб і потрапив в реанімацію. Його стан погіршився, тому 71-річного артиста довелося підключити до апарату штучної вентиляції легенів.

Деякі зірки і журналісти висловили сумніви щодо того, що ця історія правдива. Вони вважають, що Алібасов розповів про отруєння заради піару. Тому артиста запросили пройти поліграф у студії російського Першого каналу. Саме там Барі Алібасов зробив несподівану заяву: хтось погрожує йому і обіцяє залишити сім’ю без нерухомості.

«Він мені запропонував придбати квартири. Мені хотілося, щоб у нас був один будинок, у всієї групи, тут же була студія по можливості, репетиційний клас. Стін практично не було, були якісь генеральні стіни, основні стояли», – сказав Алібасов.

Про те, що отруєння продюсера та музиканта Барі Алібасова рідиною для прочищення труб «Крот» було виставою для глядачів раніше повідомляв і російський лікар-гастроентеролог, доктор медичних наук Віталій Румянцев.

Напередодні і сам російський продюсер Барі Алібасов, який нещодавно отруївся рідиною для прочищення труб “Крот”, розповів, що відчуває себе “чудово”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.