Главная » Новости » Дієтолог розвінчала головні міфи про схуднення та розповіла, як спалити жир

Дієтолог розвінчала головні міфи про схуднення та розповіла, як спалити жир

Експерт дала поради тим, хто мріє бути струнким та розвінчала основні міфи про схуднення.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це у Instagram написала експерт зі схуднення та правильного харчування Катя Медушкина.

Міф: Жироспалювальні тренування – це тільки кардіонагрузки.

Насправді спалювання жиру відбувається під час під час будь-яких фізичних навантажень. Проте, під час кардіонавантажень, завдяки окислювальним процесам, цей процес йде більш інтенсивно.

При цому перевага силових занять – в розкрученому “рваному” серцевому ритмі. Завдяки цьому жироспалювання триває і після тренування.

Міф: Що я їм – неважливо, важливо – скільки калорій я з’їм.

Експерт наголосила, що дефіциту калорій потрібно досягати збалансованим раціоном.

“1800 калорій, спожитих в шоколадках або в продуктах ПХ – не одне і те ж! Нестача макро – та мікроелементів загрожує нестачею енергії, втратою м’язів і “ваговим плато”. Не кажучи вже про те, що почуття голоду на “шоколадному пайку” просто не дасть вам утриматися в рамках дефіциту, і через кілька днів ще одна “дієта” відправиться на звалище історії”, – пише Медушкина.

Міф: Спортивні жироспалювателі – гарант успіху.

На думку кусперта, БАДи, які обіцяють прискорити обмін речовин та знизити апетит, насправді мають мізерну ефективність.

“З 1 порції пігулок ви отримуєте навантаження на серце, рівне 4 чашкам міцної кави! “Бонус”: як тільки перестанете їх пити, вага тут же повернеться, якщо ви продовжуєте харчуватися неправильно”, – зазначила Медушкина.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

ТОП-3 МИФОВ О ЖИРОСЖИГАНИИ, а мне💓за полезный пост😉 ⠀ 💣Миф 1: Жиросжигательные тренировки – это только кардионагрузки. ⠀ 😃Правда: Жир сжигается при любых нагрузках – и при кардионагрузках, и при силовых. Но есть разница. ⠀ На кардио сжигается больше жира непосредственно во время тренировки – из-за окислительных процессов. При этом нельзя задавать сходу высокую интенсивность: вы заставляете работать сердце на износ, а не теряете жир. Аэробный липолиз – это низко- и среднеинтенсивное кардио в течение долгого времени.⌚️ ⠀ Преимущество силовых занятий – в раскрученном “рваном” сердечном ритме. Благодаря этому жиросжигание продолжается и после тренировки, плюс организм берет больше энергии на восстановление. ⠀ 💣Миф 2. Что я ем – неважно, важно – сколько калорий я съем. ⠀ 😃Правда: Еще раз не поленюсь повторить то, что столько раз говорила. Дефицита калорий нужно достигать сбалансированным рационом. 1800 калорий, съеденных в шоколадках или в продуктах ПП – не одно и то же! Недостаток макро- и микроэлементов грозит нехваткой энергии, потерей мышц и «весовым плато». Не говоря уже о том, что чувство голода на «шоколадном пайке»🍫 просто не даст вам удержаться в рамках дефицита, и через несколько дней еще одна «диета» отправится на свалку истории. ⠀ 💣Миф 3. Спортивные жиросжигатели – гарант успеха. ⠀ 😃Правда: У таблеток и других БАДов, которые «ускоряют» обмен веществ, снижают аппетит, а “по некоторым данным” даже уносят на Луну,🌕на деле мизерная эффективность. ⠀ В день вы можете худеть максимум на 100г жира (при дефиците калорий в 20% и тренировках с потерей 500-600ккал). Получается, что заявленные производителями «+10% к жиросжиганию» помогут потерять максимум еще +10г жира. ⠀ В обмен на это из 1 порции пилюль вы получаете нагрузку на сердце, равную 4 чашкам крепкого кофе! «Бонус»: как только перестанете их пить, вес тут же вернется, если вы продолжаете питаться неправильно. ⠀ Было полезно? Делитесь постом в сторис–давайте избавляться от слухов вместе. Кстати, а какие мифы о жиросжигании слышали вы? ⠀ #КатяМедушкина_полезное

Публикация от 🏋🏻‍♀️ХУДЕЮТ ДАЖЕ НЕХУДЕЮЩИЕ (@katya_medushkina)

Нагадаємо, раніше ми писали, що науковці з Національної служби охорони здоров’я Великобританії заявили, що брак одного з вітамінів в організмі людини може уповільнювати, а то і зупиняти процес схуднення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comment closed