Главная » Новости » Для чиновників закуплять елітні броньовані «Мерседеси» за 54 млн грн

Для чиновників закуплять елітні броньовані «Мерседеси» за 54 млн грн

Державна організація «Автобаза Державного управління справами» (ДУСя) через систему Prozorro проведе тендери щодо закупівлі броньованих автомобілів еліт-класу, вартістю 53,89 млн грн, повідомили Наші гроші.

За умовами тендеру, автобаза хоче придбати два автомобілі Mercedes-Benz S600 2018 року випуску з очікуваною вартістю 42,42 млн грн.

За вимогами державної організації, один з автомобілів повинен мати бронювання найвищого рівня захисту VR10, оббивку салону з чорної ексклюзивної шкіри, холодильник, аудіосистему, GPS, два кондиціонери, оббивку стелі з мікрофібри, функцію пам’яті задніх сидінь, декоративні елементи з чорного полірованого тополя.

Другий автомобіль повинен мати ідентичне до першого бронювання, оббивку з ексклюзивної шкіри порцелян, систему нічного бачення, ТВ-тюнер, мультімедійну систему для пасажирів задніх сидінь.

Подібні автомобілі у попередні роки були завезені дешевше. У 2015 році в Україну завезли нові броньовані Mercedes-Benz S600 Limousine lang, які декларували по ціні від 9,88 млн грн до 10,66 млн грн. Минулого року в країну були ввезені вживані броньовані Mercedes-Benz S600 2013 року виготовлення з класом броні В7 за ціною від 3,25 млн грн до 3,37 млн грн.

Також автобаза ДУСі хоче закупити два Mercedes-Benz S560 4matic long 2018 року випуску за 11,47 млн гривень.

Перший автомобіль повинен мати оббивку салону з чорної ексклюзивної шкіри, кондиціонування сидінь, пакет систем допомоги при паркуванні з камерою кругового огляду, мультифункціональне рульове колесо з дерева та шкіри, комфорт-пакет обігріву, декоративні елементи з чорного полірованого тополя.

Другий Mercedes-Benz S560 4matic long матиме таку ж оббивку салону, задня частина салону буде з перегородкою, холодильник, відкидні столики, проектор, сигнальні жилети для водія і пасажирів, ТВ-тюнер, мультімедійну систему для пасажирів задніх сидінь.

Вартість таких автомобілів у офіційного дилера Mercedes стартують від 3,33 млн гривень.

comment closed