Главная » Новости » Фастфуд KFC виселять з Будинку профспілок

Фастфуд KFC виселять з Будинку профспілок

Компанія MAINSTREAM, яка управляє Будинком профспілок, розриває контракт із офіційним представником KFC в Україні компанією YUM! Brands.

Про це повідомила прес-службу компанії.

"Всі прописані нами ризики та попередження, пов’язані з відкриттям ресторану в Будинку Профспілок, не були почуті офісом KFC. А та позиція, на якій наполягає клієнт, суперечить етичним стандартам і цінностям нашої компанії. У зв’язку з цим ми припиняємо співпрацю із компанією YUM! Brands", – йдеться у заяві компанії.

За словами керуючого директора компанії MAINSTREAM Світлани Свєрчкової, вони просять вибачення у всіх українців за дії KFC, яка розмістила фастфуд там, де гинули люди під час Революції Гідності.

"Ми пам’ятаємо та поважаємо трагічні події на Майдані. Ми брали активну участь у Революції Гідності та поділяємо прагнення нашого народу до європейського шляху розвитку. Ми просимо вибачення у всіх українців за рішення, прийняті Компанією KFC. Ми шкодуємо, що так і не змогли донести до інвесторів значення недоторканості пам’яті про загиблих під час Революції Гідності", – заявила Сверчкова.

Нагадаємо, 21 листопада активісти обмалювали фасад оновленого Будинку профсоюзів, де відкрився ресторан швидкого харчування KFC. Активісти вважають, що неприйнятно розміщати заклади харчування в будівлі, де гинули люди у 2014 році.

comment closed