Главная » Новости » Гра Metro: Exodus від українських розробників отримала дату виходу

Гра Metro: Exodus від українських розробників отримала дату виходу

Мільйони прихильників постапокаліптичних ігор із нетерпінням очікують релізу Metro: Exodus. Новий проект вже встигли охрестити однією з найбільш очікуваних ігор 2019 року і він нарешті отримав дату виходу.

Про це повідомляє Geekon.

Читайте також: Найзахопливіші ігри 2018 року

Над шутером працювала українська студія 4A Games, яка свого часу представила не менш відому гру S.T.A.L.K.E.R. Metro: Exodus стене третьою частиною у серії постапокаліптичних ігор, і ймовірно завершить трилогію неймовірно успішних українських ігор про пригоди Артема зі станції ВДНГ, а тому недавнє офіційне оголошення дати виходу гри стало справжнім успіхом в соціальних мережах і на форумах.

Metro: Exodus
Скріншот з гри Metro: Exodus

Третя частина гри Metro, згідно із заявою самого Дмитра Глуховського, буде починатися сюжетно рівно з того моменту, де автор сам поставив крапку в книжковій трилогії кінцівкою роману «Метро 2035». У підсумку 3 гри, разом з трьома книгами формують єдину цілісну картину світу в п’яти частинах (перша гра і перша книга були ідентичні за сюжетом), про що також заявляють і розробники проекту.

Metro: Exodus
Скріншот з гри Metro: Exodus

Гра Metro: Exodus, вперше за історію серії виведе гравця за межі Пост’ядерної Москви і її метрополітену. За сюжетом, Артему доведеться проїхати через всю Росію, яка пережила 20 років дикого існування після ударів атомних бомб, попутно зустрічаючи різні відкриті локації з місцевими персонажами, ворогуючими племенами і мутантами, а також побічними квестами. Команда Артема (яким і керує гравець в Metro Exodus), буде пересуватися по країні на броньованому поїзді.

Читайте також: Найбільш очікувані ігри 2019 року в Steam: рейтинг Valve

Багато хто вже називає Metro: Exodus найочікуванішою грою 2019 року серед всіх інших проектів, намічених на наступний рік. Найчастіше нову частину української серії шутерів порівнюють із серією Fallout, що виправдано сеттінгом, відкритим Пост’ядерний світом і механікою гри, яка має масу елементів RPG.

Трейлер гри Metro: Exodus – дивіться відео

comment closed