Главная » Новости » Корупція, МВФ і Росія: експерт назвав три головні виклики перед Зеленським

Корупція, МВФ і Росія: експерт назвав три головні виклики перед Зеленським

Міжнародний експерт в області економіки і політики Андерс Аслунд заявив, що перед новим президентом Володимиром Зеленським стоїть як мінімум три головні виклики – співпраця з Міжнародним валютним фондом (МВФ), протистояння з Росією і боротьба з корупцією.

Народ в першу чергу чекає від Зеленського запуску антикорупційної прокуратури, повідомив експерт на прес-конференції, передає Дзеркало тижня.

За словами Аслунда, у президента є можливість запропонувати нового генерального прокурора. Водночас, він зазначив, що в рамках боротьби з корупцією варто запустити антикорупційну прокуратуру.

«Друге питання – це зосередження уваги на домовленостях з МВФ і черговий транш, який повинен надійти в травні», – підкреслив експерт.

Говорячи про співпрацю з МВФ, Аслунд згадав програму, запущену в грудні 2018 року і розраховану на 14 місяців. Не менш важливим викликом перед Зеленським, на думку Аслунда, є протистояння з Росією.

Нагадаємо, для боротьби з корупцією команда обраного президента Володимира Зеленського планує скасувати депутатську недоторканність, перезапустити антикорупційні органи і зменшити тиск на бізнес.

comment closed