28.11.2018

Націоналісти захопили Ocean Plaza за вказівкою з Адміністрації президента – журналіст

Автор: Бизнес-новости

Журналіст Олександр Дубінський вважає, що націоналісти захопили Ocean Plaza в Києві для того, щоб знизити ціну на торговий центр, який виставлено на продаж. Про це Дубінський повідомив на Facebook, відзначивши, що Ocean Plaza захопило молодіжне крило партії «Свобода».

«Свобода – під контролем авторитетного депутата Ігоря Кривецького. Він активно співпрацює з Адміністрацією президента. Перед кидком гранати під Радою в 2015 році він спілкувався з екс-главою АП Борисом Ложкіним», – написав журналіст.

За словами Дубінського, Ложкін є другом і партнером власника компанії «Драгон Капітал» Томаша Фіали. Журналіст пояснив, що його «логічний ланцюжок» закінчується тим, що «Драгон Капітал» планує купити Ocean Plaza, тобто в захопленні торгового центру зацікавлений Фіала.

Раніше в ЗМІ з’являлася інформація про те, що компанія «ТПС Нерухомість», підконтрольна російським бізнесменам Ігорю Ротенбергу, Олександру Пономаренку та Олександру Скоробогатьку, веде переговори з Dragon Capital про продаж Ocean Plaza.

Раніше повідомлялося, що в середу, 28 листопада, націоналісти захопили ТРЦ Ocean Plaza.