Главная » Новости » Петренко заперечив шикарний відпочинок, показавши вартість номеру на кінець травня

Петренко заперечив шикарний відпочинок, показавши вартість номеру на кінець травня

Міністр юстиції Павло Петренко заперечує, що на травневі свята знімав у Туреччині віллу за 3000 євро, і стверджує, що відпочинок протягом чотирьох днів коштував йому 4418 євро разом з перельотом.

Про це глава Мін’юсту написав на своїй сторінці у Facebook.

«Ні, не знімав і не знімаю жодних вілл за 3000 євро на добу. Суцільна дурість арендувати номери такої вартості. Зупинилися у номері з виходом до басейну, що підтверджується ваучером, фото якого додаю спеціально для автора «псевдо розслідування», – зазначив Петренко.

 

Водночас, замість ваучера, за яким відпочивав сам, міністр юстиції опублікував скрін-шот бронювання номеру на сайті готелю на кінець травня 2018 року.

 

Павло Петренко стверджує, що його декларація свідчить про наявність у нього можливостей для відпочинку «з сім’єю та рідними» в Туреччині.

Як повідомлялося раніше, Міністерство юстиції планує витратити 56,4 млн гривень на оплату послуг британських адвокатів, які представлятимуть Україну в міжнародному арбітражі в Лондоні у справі проти власника Житомирської кондитерської фабрики американського інвестора Ігоря Бойка.

comment closed