30.10.2018

Порошенко використовує СБУ для організації акцій – Тимошенко

Автор: Бизнес-новости

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що чинний президент Петро Порошенко використовує Службу безпеки України (СБУ) для організації акцій проти неї.

Порошенко перетворив СБУ на службу стеження за політичними опонентами, повідомила Тимошенко під час чергового форуму «Новий курс України» 30 жовтня, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

За її словами, саме СБУ влаштовує псевдоакції під час організованих її командою заходів.

«Президент вирішив, що коли я приїжджаю в будь-яку частину України, то мене там мусять зустрічати 100-200 людей, заздалегідь куплених і поставлених, забезпечених транспарантами і вигукуючих речення проти мене. Дорогі друзі, це стало нормою», – підкреслила лідер «Батьківщини».

Розповідаючи про використання Порошенком СБУ, Тимошенко пригадала одну історію, коли вона на свято Покрови вирішила відвідати церкву на Донбасі. Коли вона була у церкві, біля будівлі зібралася псевдоакція, в якій взяло участь близько десяти людей.  

«Так знаєте, що унікально – те, що вони не встигли підготувати і купити цивільних людей… Люди, які служать у церкві, впізнали у цих людях з плакатами рядових працівників місцевої Служби безпеки», – зазначила лідер «Батьківщини».

НагадаємоТимошенко заявила про формування так званого «воєнного кабінету», який займатиметься розвитком «стратегії миру» для України.