20.03.2019

Порошенко звинуватив російську агресію у гальмуванні планів розвитку київського метро

Автор: Бизнес-новости

Президент Петро Порошенко наголосив під час візиту на будівництво ділянки Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції «Сирець» на Виноградар, що російська агресія загальмувала плани розвитку київського метро.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби глави держави.

«За всю історію київського метрополітену лише один раз він повністю зупинив роботу. І ми дуже добре пам’ятаємо, коли це було – з 18 по 20 лютого 2014 року, в час, коли 5 років тому розпочалася російська агресія проти України. Агресія завдала важких втрат для України, для народу і економіки. Звичайно, що вона і загальмувала плани розвитку київського метро», – заявив Порошенко.

За словами глави держави, на київське метро часто спрямовуються атаки в гібридній війні.

«Лише за 2014 рік надійшло більше 200 повідомлень про замінування метрополітену. Але наголошую, що спроби паралізувати роботу метро і життя міста точно провалилися. Ми навчилися протистояти агресії і на полі бою, і в Києві», – додав він.

Також президент назвав цифру в 20 мільйрдів пасажирів, які скористалися київським метрополітеном з часу його відкриття, і зазначив, що «це майже тричі все населення планети».

Нагадаємо, раніше президент Петро Порошенко розповів, яким чином має намір повертати Крим під контроль України в разі його обрання главою держави на другий термін.