26.03.2019

Портнов виграв суд проти БПП

Автор: Бизнес-новости

Київський апеляційний суд зобов’язав БПП спростувати опубліковану на його сайті інформацію, що відомий юрист Андрій Портнов підозрюється в зраді. Про це Портнов повідомив у своєму телеграм-каналі, передають Українські Новини.

«Суд постановив сьогодні рішення, яким у повному обсязі задовольнив мій позов до БПП про захист честі, гідності та ділової репутації, зобов’язавши БПП у п’ятиденний термін спростувати опубліковану на сайті БПП інформацію про те, що я, нібито, підозрювався в державній зраді та був причетний до злочинів проти учасників революції», – написав юрист.

За його словами, рішення вже набуло чинності. Він зазначив, що, виправдовуючи поширення інформації, представники БПП в суді внесли офіційні заперечення, що вони «не Портнова мали на увазі і не про нього говорили».

«Апофеоз процесу – зроблена під аудіофіксацію заява представників БПП, що вони не знають, кому належить власний же офіційний сайт БПП», – додав Портнов.

НагадаємоГенеральна прокуратура не виконала рішення суду про закриття до 20 березня всіх кримінальних проваджень проти Портнова.