19.10.2017

Президент почав встановлювати контроль над усіма силовими структурами – експерт

Автор: Бизнес-новости

Військовий експерт Дмитро Снєгирьов заявив «24» про намір Петра Порошенка встановити контроль над усіма силовими структурами шляхом притягнення через Раду закону про реінтеграцію Донбасу.

«Нормою про застосування ЗСУ в мирний час президент концентрує весь контроль за силовими структурами в своїх руках. Це посилення президентської вертикалі», – йдеться в заяві.

При цьому він наголосив: прийняття цього закону зніме з президента персональну відповідальність за проведення військових операцій на сході України – «Президент є Головнокомандувачем, він створює військову ставку і несе персональну відповідальність. А законом про реінтеграцію пропонують створити незрозумілий об’єднаний штаб, де буде окремий начальник – людина з вищого керівного складу ЗСУ. Фактично буде призначено цапа-відбувайла замість Верховного головнокомандуючого«.

Нагадаємо, колишній представник України у тристоронній контактній групі в Мінську Роман Безсмертний заявив, що закон про реінтеграцію окупованих територій Донбасу посилює конфлікт на сході України.