11.03.2019

Смешко назвав «Укроборонпром» штучною структурою для розкрадання оборонного бюджету

Автор: Бизнес-новости

Кандидат в президенти Ігор Смешко заявив, що концерн «Укроборонпром» був створений для того, щоб представники влади могли красти державні гроші. Таку думку Смешко висловив в ефірі одного з телеканалів, зазначивши, що ситуація в «Укроборонпромі» – це індикатор системної кризи політичної системи.

Кандидат в президенти охарактеризував скандал навколо «Укроборонпрому» як «політичне шоу». За його словами, Рада національної безпеки закликає Кабмін провести аудит в «Укроборонпромі», але відповідно до чинного законодавства, президентська вертикаль відповідає за військово-технічне співробітництво, оборону і боротьбу з корупцією, в тому числі в оборонній сфері під час війни.

Смешко зазначив, що скандал з «Укроборонпромом» суттєво погіршив відносини західних партнерів України з владою.

«Вони допомагають нам фінансово, а в РНБО тільки після цього значного скандалу заговорили про те, що, можливо, бюджет Міноборони потрібно відкрити. І що для аудиту «Укроборонпрому» потрібно запросити аудиторів з-за кордону. Ще з часів краху режиму екс-президента України Віктора Януковича про «Укроборонпром» говорили, що це штучна структура, яка була створена тільки для того, щоб можна було розкрадати бюджет, призначений на оборону і безпеку», – підкреслив кандидат в президенти.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко заявив, що аудит державного концерну «Укроборонпром» повинна здійснювати одна з чотирьох всесвітньо відомих аудиторських компаній.