27.07.2019

Спецназ затримав патрульних, які зупинили машину глави ГУ Нацполіції за порушення ПДР

Автор: Бизнес-новости

Спецназ КОРД затримав співробітників патрульної поліції, які «посміли» зупинити за порушення ПДР машину начальника Головного управління Нацполіції в Дніпропетровської області Віталія Глуховері. Відео з натільних камер патрульних опублікувала Страна.Наразі відомо, що інцидент стався вранці 12 вересня 2018 року і ретельно приховувався керівництвом обласної поліції.

Після зупинки автомобіля водій глави ГУ Нацполіції відмовився пред’являти свої документи і почав заявляти, що патрульні не мають права затримувати машину його шефа.

Патрульні заявили водієві, що він не мав при собі оперативного талона, який дозволяє безперешкодно порушувати правила дорожнього руху при веденні оперативно-розшукової діяльності. Тому поліцейські повинні виписати йому протокол. Потім до правоохоронців під’їхав підрозділ МВС КОРД і заарештував патрульних.

Співробітників поліції відвезли в кабінет до Глуховері, де пояснили ситуацію із зупинкою автомобіля. За словами патрульного, вони зупинили порушника і їм не важливо, чия машина.  На це начальник ГУ Нацполіції відповів, що зараз прийде командир і буде з ними розбиратися.

Зазначимо, що призначений в 2017 році Глуховеря досі працює начальником поліції в Дніпропетровській області.