Главная » Новости » Справа Гандзюк: Мангер пройшов поліграф

Справа Гандзюк: Мангер пройшов поліграф

Голова Херсонської облради Владислав Мангер, підозрюваний у нанесенні тілесних ушкоджень активістці Катерині Гандзюк, пройшов детектор брехні.

Про це Мангер написав на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, він відповів правдиво на всі запитання, які стосувалися його причетності до вбивства Гандзюк.

Водночас на запитання про знайомства із виконавцями детектор зафіксував брехню. Мангер це пояснив тим, що «сто разів уже чув ці прізвища в суді».

Також підозрюваний в організації нападу зазначив, що поліграф зафіксував «правду», коли він розповідав про причетність до вчиненого генерала Доценка.  

Нагадаємо, суд за клопотанням прокуратури змінив запобіжний захід з утримання під вартою на домашній арешт з обов’язком носити електронний браслет помічнику народного депутата Ігорю Павловському, який фігурує в кримінальному провадженні про вбивство активістки Катерини Гандзюк.

У свою чергу начальник відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням ГПУ, член групи прокурорів у справі Гандзюк Володимир Паровой заявив, що слідство вважає, що підозрювані в нападі на активістку Катерину Гандзюк не хотіли її вбивати, тому їм пом’якшили кримінальну статтю у цій справі.

comment closed