Главная » Новости » Суд відібрав у Кличка землю у центрі Києва

Суд відібрав у Кличка землю у центрі Києва

Господарський суд Києва зобов’язав компанію ТОВ «Віт-Плюс», власником якої є прославлений український боксер та промоутер Володимир Кличко, повернути місту земельну ділянку на вул. Боричів Тік, 29. Про це повідомило видання Судовий репортер із посиланням на відповідне рішення суду.

Наразі відомо, що між компанією «Віт-плюс» та Київміськрадою 12 липня 2007 року було укладено договір оренди на 15 років земельної ділянки розміром 0,1136 га з цільовим призначенням «для будівництва, експлуатації та обслуговування готельного комплексу з паркінгом та об’єктами соціально-культурного і побутово-офісного призначення».

Згідно з договором оренди, «Віт-Плюс» мала забудувати ділянку не пізніше, ніж через 3 роки з моменту державної реєстрації договору, тобто, до 2011 року.

«20 червня 2018 р. Департамент земельних ресурсів КМДА склав акт обстеження ділянки та зафіксував, що вона частково огороджена парканом, вільна від забудови, не охороняється та не використовується «Віт-плюс», ознак виконання будівельних робіт не виявлено», – йдеться у рішенні суду.

Згідно з пунктами договору, суд вирішив задовольнити позов прокуратури в інтересах міста та зобов’язав «Віт-плюс» повернути Києву земельну ділянку та сплатити 5,2 тис. грн судового збору.

Як повідомлялося, раніше Володимир Кличко презентував новий спортивний портал Mixsport.

comment closed