15.10.2019

Суддя, яка визнавала майно Міноборони у Криму «власністю Росії», проведе 12 років у в’язниці

Автор: Бизнес-новости

Суддю Севастопольського апеляційного суду Автономної республіки Крим визнали винною у державній зраді. Згідно з рішенням Святошинського райсуду Києва, жінка наступні 12 років проведе в ув’язненні, а все належне їй майно конфіскують.

Слідство встановило, що у 2014 році зловмисниця допомагала окупантам з анексією Криму та з встановленням окупаційної влади на півострові, повідомляє Генеральна прокуратура України.

До слова: Шпигував для ФСБ: на Полтавщині засудили зрадника України – що про це відомо

Обвинувачена брала безпосередню участь у створенні та функціонуванні незаконних російських окупаційних органів у Криму, а також виконувала на його території функції представника окупаційної влади.

З метою недопущення контролю української влади на території АР Крим своїми умисними діями вона надавала допомогу Росії в проведенні підривної діяльності проти України на шкоду суверенітетові та територіальній цілісності держави.

Крім того, перебуваючи у складі незаконно створеного «суду» окупантів, вона ухвалювала рішення про визнання майна Міністерства оборони України «власністю» окупаційної влади.

Найімовірніше, мовиться про суддю Кравченко Вікторію, яка у 2014 була призначена суддею окупацінйого «суду» у Севастополі указом Путіна. Термін її повноважень має закінчитися у наступному році. Жінка навіть внесена до бази «Миротворця».


Кримська «суддя» Вікторія Кравченко (за трибуною) / фото: Миротворець