Главная » Новости » Супрун не має відношення до Держдепу США, а її брат – куратор ЦРУ в Україні – дисидент

Супрун не має відношення до Держдепу США, а її брат – куратор ЦРУ в Україні – дисидент

Відомий психіатр, дисидент Семен Глузман заявив, що виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун не має ніякого відношення до Держдепартаменту США, а її двоюрідний брат – куратор Центрального розвідувального управління (ЦРУ) в Україні.

Відео-заяву Глузмана у себе на сторінці в Facebook опублікував журналіст Владислав Сидоренко.

«У посольстві Сполучених Штатів мені сказали, що вона (Супрун – ред.) не має відношення до Держдепартаменту, вона не ставленик Держдепартаменту. У Держдепартаменті у мене знайомий працює, я намагався з’ясовувати. Мені сказали, що дійсно вона не їхня людина. Що вона – висуванець свого родича з Республіканської партії Сполучених Штатів. Як я тепер знаю, у неї є близький родич, двоюрідний брат, який є куратором Центрального розвідувального управління (ЦРУ) в Україні. я знаю його прізвище», – заявив Глузман.За словами  Владислава Сидоренко, два різних джерела, близьких до президента України Петра Порошенка, підтверджують цю інформацію.

«Відомо, що Петро Порошенко знає про це, але ніяк не може впливати на ситуацію, так як у нього зв’язані руки, з якоїсь причини», – написав журналіст у описі до відео.

Нагадаємо, у Верховній Раді ініціювали звільнення Супрун і її заступника Лінчевського.

comment closed