Главная » Новости » Трамп хоче вивести американські війська з Німеччини

Трамп хоче вивести американські війська з Німеччини

Через невдоволення відмовою Німеччини підвищити військові витрати на оборону у рамках НАТО Міністерство оборони США розглядає можливість повного або часткового виведення звідти своїх збройних сил, повідомило The Washington Post.

Наразі у Пентагоні вирішили дослідити скільки щорічно витрачається з держбюджету на знаходження американського військового контингенту в Німеччині та оцінити вартість їх передислокації.

Зазначається, що наразі на території Німеччини дислокується 35 тисяч американських військових.

Раніше президент США Дональд Трамп на зустрічі зі своїми військовими радниками заявив, що приголомшений тим фактом, що на території Німеччини знаходиться настільки багато американських військових.

Після виведення з Німеччини військовий контингент можуть передислокувати до Польщі, яка не проти будь-яких нововведень, які захистять її від Російської агресії.

При цьому спікер Пентагону Ерік Пахон спростував інформацію про виведення американських військ з Німеччини, але додав, що Міноборони регулярно перевіряє доцільність розміщення своїх сил за кордоном.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Трамп пропонував президенту Франції Еммануелю Макрону вийти з Євросоюзу в обмін на торгову угоду.

comment closed