24.07.2019

Труба розповів, навіщо до нього сьогодні приходив Порошенко

Автор: Бизнес-новости

Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба розповів, чому до нього сьогодні завітав екс-президент України Петро Порошенко.

Про це Труба написав у своєму Telegram-каналі

«До мене несподівано завітав Петро Порошенко — цей факт вже відомий ЗМІ. Екс-президент звернувся з проханням у зв’язку з довгостроковою відпусткою провести його допит сьогодні, а не 25 липня, як це було визнано слідчим», —  повідомляє голова ДБР.

На основі цього візиту Труба зробив три заяви. 

Перше: якщо говорити про правовий аспект вирішення цього питання, то адвокати мали можливість зв’язатися зі слідчим та з ним напряму узгодити перенесення дати допиту. Для цього не потрібно приходити до Директора ДБР.

Друге: директор поважає своїх слідчих – їхній час та професіоналізм. На кожного слідчого більше 35 проваджень, тому втручатися в хід досудового розслідування та вказувати, коли кого допитувати, він не буде.

Третє: варто поважати час свідків. ДБР з порозумінням поставилося до завантаженості екс-президента під час виборчої кампанії, тому сподівається, що так само з повагою він поставиться до роботи наших слідчих та прийде завтра на допит.

Нагадаємо, Порошенко не прийшов на перший допит в ДБР.