23.07.2019

У Німеччині прокоментували дострокові вибори у Раду

Автор: Бизнес-новости

У німецькому уряді очікують, що нова українська влада буде працювати над програмою реформ, включаючи боротьбу з корупцією. Там також розраховують, що після парламентських виборів в Україні новий уряд буде сформовано швидко і він приступить до виконання своїх обов’язків.

Про це повідомив посол України в Німеччині Андрій Мельник у мікроблозі Twitter, пише УНІАН.

«Уряд Німеччини привітав результати виборів в Україні: Берлін розраховує, що новий уряд в Україні скоро приступить до своїх обов’язків і працюватиме над програмою реформ, включаючи боротьбу з корупцією. Німеччина підтримуватиме Україну порадами і ділом на цьому її шляху й надалі», – наголосив Мельник.

Нагадаємо, в Україні о 20:00 21 липня завершилося голосування на дочасних виборах до Верховної Ради. За даними більшості екзитполів, до парламенту проходять п’ять партій –  «Слуга народу», «Опозиційна платформа – За життя!», «Європейська солідарність», «Батьківщина» та «Голос». 

Центральна виборча комісія опрацювала уже 92.55% електронних протоколів щодо підсумків голосування у багатомандатному загальнодержавному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України.