24.05.2019

Україна отримає 300 мільйонів від США на захист від ворога на Донбасі

Автор: Бизнес-новости

Комітет з питань збройних сил Сенату Сполучених Штатів Америки затвердив проект закону про “Бюджет США на 2020 рік на потреби національної оборони”. В документі міститься пункт про виділення Пентагону 300 млн. дол. для надання допомоги Україні.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє посольство України в США.

100 мільйонів з цієї суми пропонується направити на летальну зброю.

У посольстві також додали, що пропонується розширити напрями допомоги США у зміцненні обороноздатності ЗСУ шляхом включення в неї засобів берегової оборони і протикорабельних ракет.

Україна отримає 300 мільйонів від США на захист від ворога на Донбасі

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що підкомітет по обороні Комітету з асигнувань Палати представників Конгресу США затвердив проект закону “Про асигнування на потреби Міністерства оборони на 2020 рік”. Сума коштів, яку пропонували виділити в якості допомоги Україні – 250 млн. дол. 50 млн. дол. пропонували направити для надання летальної зброї. Як бачимо, напередодні в США збільшили розмір допомоги.

Нещодавно стало відомоСША пригрозили Євросоюзу економічними і політичними наслідками в разі подальшої підтримки європейських проектів у сфері оборони і озброєння.

Також повідомлялося, що Вашингтон достроково припинив роботу Надзвичайного і Повноважного посла США в Україні Марі Йованович.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.