Главная » Новости » Україна посіла 77 місце в рейтингу кращих країн для бізнесу

Україна посіла 77 місце в рейтингу кращих країн для бізнесу

Журнал Forbes представив результати щорічного рейтингу The Best Countries For Business (ТОП країн для ведення бізнесу). У цьому рейтингу Україна посіла 77 місце серед 161 країни.

Про це повідомляє dt.ua.

Лідером рейтингу другий рік поспіль стала Великобританія, на другому місці – Швеція і Гонконг – на третьому. У десятку кращих країн для ведення бізнесу увійшли Канада, Данія, Сінгапур, Австралія та Швейцарія. Росія зайняла в рейтингу 55-е місце, а США – 17-е. Аутсайдерами рейтингу стали ЦАР, Конго, Гвінея-Бісау, Екваторіальна Гвінея і Чад.

Показники зростання ВВП України, згідно з рейтингом, складають 2,5%, а на душу населення – 600 при чисельності в 44 млн. Нашу інфляцію оцінили у 14,4%, а негативне сальдо торгового балансу – в 1,9%.

При обчисленні рейтингу видання враховувало 15 різних показників: захищеність прав власності, інновації, податки, технології, корупція, розмір ринку, політичні ризики, рівень життя, якість робочої сили, особисту, торгову і фінансову свободу, рівень бюрократії та захищеність інвестицій.

comment closed