04.12.2019

Україна поставила на місце Казахстан через “підлу” заяву щодо анексії Криму

Автор: Бизнес-новости

В українському МЗС відреагували на слова президента Казахстану Касим-Жомат Токаєва, який заперечує анексію Криму.

Сьогодні в програмі «Нємцова. Інтерв’ю» лідер Казахстану відмовився використовувати слово анексія стосовно російської агресії на українському півострові. А також назвав відносини між Казахстаном і РФ «абсолютно довірчими і добросусідськими». Крім цього, казахський лідер заявив «про мудрість і порядність російського керівництва».

Loading…

“Слова президента Казахстану не тільки суперечать принципам українсько-казахстанських відносин, але й міжнародно-визнаної позиції, зафіксованої в резолюції ООН від 27 березня 2014 року”, – заявила офіційний представник МЗС Катерина Зеленко.

В МЗС нагадали, що у Договорі про дружбу та співробітництво між двома країнами зафіксовані принципи взаємної довіри, поваги незалежності, державного суверенітету, територіальної цілісності та непорушності кордонів, рівноправності і невтручання у внутрішні справи один одного, а також неухильне дотримання загальновизнаних норм міжнародного права. І Україна неухильно їх дотримувалася.

«Казахстанській стороні будуть зроблені відповідні демарші», — додали в Мзс.
Нагадаємо, раніше міністр інфраструктури Владислав Криклій розповів про мільярдні втрати України, які країна зазнала від початку анексії Криму (2014 рік) і до сьогоднішнього дня.