14.02.2019

Українці розмитнили «євроблях» на 10 мільярдів

Автор: Бизнес-новости

Від митного оформлення автомобілів з іноземною реєстрацією в період з 25 листопада до 13 лютого до бюджету надійшло 10,1 млрд грн.

Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби.

Фіскальна служба здійснила розмитнення за новими правилами майже 161 тис. автомобілів на «єврономерах». За них власники сплатили 10,1 млрд грн.

«Громадяни активно користуються можливістю оформити за пільговою ставкою акцизного податку свій транспортний засіб, який ввезено на митну територію України», – сказано в повідомленні.

Із загальної кількості розмитнених автомобілів майже 86,8 тис. перебували на митній території України з порушенням вимог Митного кодексу. За них автовласники добровільно сплатили 737,6 млн грн (8500 грн за кожне авто).

«З огляду на те, що закінчується термін пільгового періоду застосування ставки акцизу, кількість оформлених авто стрімко зросла із січня 2019 року. Так, за оперативною інформацією, найбільша кількість авто була оформлена 13 лютого – майже 8 тис.», – зауважили в прес-службі.

У Фіскальній службі нагадали, що 22 лютого 2019 року спливає термін пільгового періоду застосування ставки акцизного податку (коефіцієнт 0,5) для митного оформлення автомобілів з іноземною реєстрацією. Після цього власники таких автівок сплачуватимуть акцизний податок за повною ставкою.