Главная » Новости » В Донецьку розкрили схему, на якій заробляв гроші покійний Захарченко

В Донецьку розкрили схему, на якій заробляв гроші покійний Захарченко

В лікарнях окупованого Донбасу зникли будь-які ліки. Причиною цього назвали те, що “керівництво” “ДНР” намагається взяти під контроль потоки, які раніше контролювали люди покійного ватажка “ДНР” Олександра Захарченка.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, на це звернув увагу блогер, що пише під ніком hochu _ domoy‏, який додав скрін допису пропагандиста “русского мира” Романа Манекіна.

Манекін розповів, що в міських лікарнях окупованого Донецька немає ніяких ліків. Як стверджує пропагандист, за “керівництва” попереднього ватажка “ДНР” – ліквідованого Олександра Захарченка, всі закупівлі ліків в Донецьку проходили через корупційну схему, яку контролював “права рука” Захарченка – “міністр доходів і зборів” Олександр Тимофєєв (“Ташкент”).

Зараз на ДП “Ліки Донбасу” проходять перевірки, що, за словами Манекіна, є намаганням нового ватажка “республіки” Дениса Пушиліна взяти під власний контроль доходну статтю бюджету.

“Але є одне “але”. Місяць в лікарнях Донбасу немає ніяких ліків”, – скаржиться прихильник “ДНР”.

В Донецьку розкрили схему, на якій заробляв гроші покійний Захарченко

Нагадаємо, нещодавно в окупованому Донецьку почали розповсюджувати цікаві чутки, що стосуються “особистого життя” ватажка терористів “ДНР” Дениса Пушиліна.

comment closed