03.10.2018

З поїзда «Ковель-Москва» на ходу виштовхали пасажирів через нероздруковані електронні квитки

Автор: Бизнес-новости

В поїзді з міста Ковеля в Москву пасажирів виштовхали з вагона через відсутність роздрукованих квитків, коли потяг вже почав рух.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила одна з пасажирок цього поїзда Людмила Сафронова.

За її словами, «начальник поїзда 078 ЛЦ сполученням Ковель-Москва, б’ючи випихала пасажира з потягу, який рухався».

«А причина банальна, через несправність техніки на залізничній станції Кривин, касир не змогла роздрукувати квитки, які пасажири замовили через інтернет, касир особисто підійшла до керівника потягу і пояснила в чому причина, після чого керівник потягу пропустивши чомусь лише одну людину більше нікому зайти не дозволила, та подала сигнал який дозволив потягу рухатись та набирати швидкість, і це в той час коли на сходах з відкритими дверима стояв пасажир, якого керівник потягу випихав ногою», – написала Сафронова.

Вона також додала, що всі інші пасажири, яких також не пустили в поїзд, почали бігти біля потягу та подавати сигнали зупинки.

«Ми вже звернулися на гарячу лінію «Укрзалізниці» та обов’язково надішлемо письмову скаргу, та нажаль це не єдиний випадок і ми хочемо щоб нас почули, а винні були покарані, бо людське життя це найбільша цінність», – підкреслила Сафронова.

Вона також опублікувала відео інциденту.Як повідомлялося раніше, 22 серпня в потягу №120 зі сполученням Львів-Кривий Ріг-Запоріжжя на пасажирку впала віконна рама.