24.01.2019

За рік кияни спожили 90 млн літрів бюветної води

Автор: Бизнес-новости

У спальному мікрорайоні Святошино відкрито новий бювет

Кияни все частіше використовують бювети, лише за минулий рік спожили близько 90 млн літрів бюветної води. Щороку ця цифра зростає, адже за останні 4 роки кількість робочих бюветних комплексів у столиці як завдяки ремонту, так і будівництву, зросла більше як на 30%. Про це під час відкриття бювету на вулиці Бахмацькій, 10 (Святошинський район) заявив заступник голови Київської міської держадміністрації Петро Пантелеєв.

За його словами, міська влада продовжує відновлювати роботу бюветних комплексів, що дають змогу кожній київській родині отримувати якісну, а головне – безоплатну питну воду.

«Сьогодні ми відкриваємо новий бювет у спальному мікрорайоні Святошино, який у народі називають «Сахалін» через його віддаленість – на вулиці Бахмацькій, 10. Комплекс збудований на численні звернення мешканців Святошинського району. Відстань від цього мікрорайону до найближчого бюветного комплексу становила 1,5-2 км. У мікрорайоні проживає близько 20 тисяч жителів, із них значну кількість становлять громадяни похилого віку», – зауважив Пантелеєв.