Главная » Новости » Зеленський цікаво прокоментував перепалку з Порошенком і зробив заяву щодо дебатів

Зеленський цікаво прокоментував перепалку з Порошенком і зробив заяву щодо дебатів

Кандидат в президенти України Володимир Зеленський після зустрічі з президентом Франції Емманюелем Макроном у Парижі прокоментував суперечку зі своїм опонентом на виборах чинним главою держави Петром Порошенком, яка виникла 11 квітня  в ефірі програми «Право на владу» на каналі «1+1».

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це він розповів в коментарі “Радіо Свобода“.

Кандидати в президенти на підвищених тонах обговорювали формат передвиборчих дебатів, і Зеленський кинув слухавку, не давши Порошенку можливості завершити свій меседж.

«Мене цікавить тільки реакція українського суспільства. Мені здається, що я був відвертим, чесним, такий, як я є. Ми домовилися, що в нас будуть дебати 19 квітня на НСК «Олімпійський». Я ніколи в житті не змінював правила, намагаюся так робити, намагаюсь бути, як мені сказав пан президент, «бути мужиком». Тому я стояв на своєму», – сказав Зеленський, пояснюючи свою реакцію під час суперечки з Порошенком.

Варто зазначити, що таким чином Зеленський процитував слова Порошенка з відеозвернення, яке той записав 5 квітня і  закликав свого опонента «бути мужиком» – прийти на дебати, не шукаючи відмовок.

Раніше у Петра Порошенка заявили, що кандидат в президенти України Володимир Зеленський не готовий до дебатів 14 квітня на НСК «Олімпійський».

У четвер, 11 квітня, у Володимира Зеленського запропонували дебатувати з Петром Порошенко 19квітня за допомогою телемосту.

Нагадаємо також, що суперечки навколо дати і місця дебатів Порошенка і Зеленського тривають після того, як останній викликав чинного главу держави на дебати на стадіон, а той на це погодився.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comment closed