Главная » Новости » Зоря розгромно програла хорватському Осієку

Зоря розгромно програла хорватському Осієку

Луганчани поступилися в рамках товариського матчу.

8 липня Зоря Луганськ в рамках тренувального збору в Словенії програла хорватському Осієку з рахунком 1:4, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Хорвати всі чотири м’ячі забили в першому таймі. Дублем відзначився Марко Дуганджіч і ще один гол до свого активу записав Йосип Споляріч. Також точним ударом за Осієк відзначився український півзахисник Дмитро Льопа.

Голом престижу порадував фанів Зорі Єгор шавлії, котори йраспечатал ворота балканців на 84-й хвилині.

Товариський матч. Словенія

Зоря – Осієк

Голи: Єгор Шалфєєв (на 84-й хв) – Марко Дуганджіч (6, 18), Йосип Споляріч (8), Дмитро Льопа (36).

Наступний спаринг Зоря зіграє завтра, 9 липня. Опонентом луганчан буде польський Шльонськ.

Відзначимо, що також 8 липня дещо раніше Шахтар виграв з рахунком 3:0 у сербського Пролетера.

Динамо Київ врятувалося в матчі з Олімпіакосом завдяки голу Франа Соля.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.