Главная » Торговля » Як зекономити на кур’єрській доставці?

Як зекономити на кур’єрській доставці?

euro_0Сьогодні мати інтернет магазин означає долучитися до світової течії віртуальної торгівлі, забезпечивши собі стабільний і солідний заробіток.

Варто звернутися до професіоналів, які зроблять для вас відмінний сайт, знайти їх можна також через світову мережу, їхні оголошення по типу «створюємо якісні інтернет магазини» можна відшукати відразу.

Однак, щоб створити комерційно успішний проект з високими показниками рентабельності, необхідно прагнути до того, щоб витрати на ведення бізнесу були мінімальними. Зокрема, слід мінімізувати транспортні витрати на доставку, які вносять суттєвий внесок у сукупні витрати віртуального торгового майданчика.

Сьогодні більшість магазинів пропонують своїм покупцям такий сервіс, як безкоштовна доставка замовлених товарів. Це свого роду прийом по завоюванню конкурентної переваги — з двох майданчиків, продають однакових товар, покупці виберуть той, який готовий буде доставити замовлення за вказаною адресою безкоштовно. Щоб не розгубити клієнтів, інтернет магазини змушені погоджуватися на такі умови, хоч вони для них не дуже вигідні. У завдання власника інтернет проекту з торгівлі товарами входить зробити так, щоб витрати, пов’язані з доставкою замовленої продукції покупцям, були мінімальними. Домогтися цього можна, змінивши автомобільний транспорт на економічніші засоби пересування, такі як, наприклад, велосипеди. Якщо інтернет-магазин працює на великих оборотах і купувати таку кількість велосипедів накладно, то можна звернутися в прокат велосипедів і орендувати потрібну кількість міських двоколісних коней.

Практика показує, що всі інтернет-магазини, служба доставки яких перейшла з автомобільного на велосипедний транспорт, помітно поліпшили своє фінансове становище. Економічний ефект від таких метаморфоз стає помітним уже в перший місяць. Витрати на доставку товару знижуються в середньому на половину, а відбувається це завдяки тому, що немає необхідності купувати дорогий бензин, оплачувати технічні огляди та ремонти транспортних засобів, а також нести інші витрати з утримання та експлуатації автомобільного парку. Зазначимо, що в умовах сучасності доставка на велосипедах є більш оперативною, так як дані транспортні засоби набагато маневренніші і компактніші, ніж авто, а, значить, їм не потрібно простоювати в пробках. Верткий велосипед проїде там, де опиниться безпорадною навіть сама компактна малолітражка. Саме завдяки цьому досягається більш висока швидкість доставки товару, і інтернет магазин може обслужити більше замовлень на день, збільшивши обсяг добової виручки.

comment closed